Ładowanie...

Główne postacie pokemon

W serii każdej animowanej bajki można odnaleźć główne postacie. W przypadku pokemon należy wyróżnić także kilka tych najważniejszych. Do jednych z nich na pewno warto wyróżnić Ash Ketchum. Można powiedzieć o tym, że to małoletni trener pokemon. Jego główne zadanie to podróż po świecie, aby zostać najlepszym w tym co robi. Młodzieniec nie jest jednak za każdym razem rozsądny ponieważ jego działania są czasem szalone i bardzo porywcze. Wszyscy jednak poznali nastolatka z tej dobrej strony ponieważ ma wielkie serce. W pierwszym filmie pokemon potrafił poświęcić nawet swoje życie w walce Mew vs Mewton. Jego pierwsza zdobycz, która była w pokeballu to Pikachu. Na samym początku nie są dla siebie zbyt mili ale z upływem czasu to wszystko się zmienia.

Przyjaciółka Asha to Misty. Udaję się w podróże razem z Ashem. Jej wygląd jest bardzo charakterystyczny ponieważ ma niebieskie oczy a dodatkowo rude włosy. Osobowość Misty w pokemon należy wyróżnić jako niesamowita porywczość. To właśnie ona potrafi się w szybki sposób denerwować i wytrącić z równowagi. Pomimo jej porywczości posiada bardzo dużą wiedzę na temat wodnych pokemon. Ma swojego pupila o którego dba na każdym kroku, jest to Togepi.

Brock w pokemon występuję jako czarnoskóry bohater, który jest mocno związany z Misty a także z Ashem. Nieustannie towarzyszy im w każdej podróży. To właśnie on, z całej trójki jest najbardziej doświadczony i wiekiem także ich przewyższa. Należy powiedzieć, że oprócz dużej wiedzy o pokemon ma umiejętności kulinarne. Czy jego wielką słabością są papierosy, alkohol albo inne używki? Oczywiście, że nie. W tym przypadku warto powiedzieć o tym, że bardzo lubi towarzystwo pięknych kobiet. Mówiąc potocznie bardzo często rozpływa się na widok niezwykle ładnej pielęgniarki, która dość często występuję w Pokemon.

Następna postać, która jest bardzo charakterystyczna dla całej serii to także Latias. Warto powiedzieć, że jest to mityczny Pokemon występujący jako płeć żeńska. Jego miejsce zamieszkania to Alto Mare – to właśnie miejsce ocalił ich ojciec od klęski ,,przypłacając to własnym zgonem na polu bitwy”. Jakie umiejętności w pokemon należy przypisać do Latiasa? Przede wszystkim w sposób niezwykły umie przybrać cechy jak i również ciało człowieka. Ash ze względu na swoje dobre serce poświęca się dla Latias i ratuję jej życie. To właśnie ona dzięki temu ,,bohaterskiemu czynowi” zakochuję się w nim. Następnie, w dalszych odcinkach to właśnie ona pomaga mu ratować miasto i wszystkie osoby tam żyjące.

Bliźniakiem Latias był Latios. To także Pokemon mityczny, który jednak był płci męskiej. Także zamieszkuję Alto Mare. Podobnie jak jego siostra ma niezwykłe moce, które są bardzo często niemożliwe dla zwykłych ,,śmiertelników” a także Pokemonów. Na samym początku boi się Asha i jest przestraszony jego osobą. Nie darzy wielkim zaufaniem młodego trenera pokemon.

Bardzo słynny Zespół R, który za każdym razem zamierza porwać Pikachu Asha. W jego skład wchodzą trzy osoby a dokładniej Jessie, James a także mówiący kot o nazwie pokemon Meowth. Są pracownikami Giovanniego i po prostu zamierzają wykonywać dla niego swoje zadania z myślą o przyszłym awansie. W wielu przypadkach brakuję im szczęścia i niestety swoje niepowodzenia kończą przeważnie słowami – Zespół R znowu błysnął.

Oprócz tych czarnych charakterów należy także powiedzieć o innych osobach a w zasadzie dwóch kobietach będących siostrami w pokemon jako Annie i Oakley. One także wykonują pracę dla bogacza Giovanniego. To właśnie one mają na celu kradzież mało kiedy spotykanych i wyjątkowych pokemon. Bardzo poważnie podchodzą do swojego działania i są w posiadaniu niezwykłej technologii, która jest na wysokim poziomie. Ten duet w porównaniu do trio zespołu R ma za główne zadanie schwytanie Latias i Latiosa a także Klejnotu Duszy.

Postacie wyżej wymienione w serii pokemon odgrywają najważniejsze role. W wielu przypadkach akcja toczy się właśnie wokół ich postaci. Z upływem czasu można poznawać ich bliżej poznając szczegóły z życia.

Dodaj komentarz