Ładowanie...

Czarne charaktery w Naruto

Na świecie nie ma tylko dobrych charakterów. Podobnie w naruto można wymienić także te postacie, które są niestety złe i po prostu zaliczać je należy do grona czarnych postaci.

Pierwsza postać negatywna w naruto o której należy powiedzieć należy przede wszystkim do Orochimaru. To właśnie na nią należy przypisywać złe uczucia, które tak w zasadzie pojawiają się z tego względu, że ponieważ potrafi dążyć po trupach do celu. Za ta sprawą idealnie udaję mi się osiągać najwyższe poziomy shinobi. Jest stworzony do zabijania, to wszystko przedstawia za sprawą swojego wzroku, który niestety jest zakazany a technika jego używania jest bardzo nieprzyjemna gdyż udaję mu się chronić swoje całe ciało a dodatkowo uzyskać do nieśmiertelności. W wielu przypadkach poświęca życie innych przyjaciół po to aby zdobyć wszystko o czym marzył.

Następna postać, która jest czarną postacią to Itachi. W naruto już jako młodzieniec pozbył się swojej konkurencji poprzez zamordowanie całego klanu bez żadnych skrupułów. Od dziecka miał czarną moc i jedynym co go interesowało związane było z chęcią siania zniszczenia i zabójstwa innych osób. Naruto przedstawia jego cechy charakteru jako zimny, spokojny a także opanowany. Nie przebiera w swoich ofiarach. Po prostu decyduję się na zabójstwo każdego kto w naruto rzuci mu się przypadkowo w oko. Nie darzy szacunkiem nikogo, bardzo zadufany w sobie.

Higan to kolejna postać, którą można określać jako czarny charakter. Z religia ma swoje zatargi i to właśnie za tą sprawą jego mordy odbywają się w imieniu swojego Pana. Za każdym razem dąży do zniszczenia. Bez wahania morduję Asume a także inne osoby shinobi. W bardzo sadystyczny sposób żegna ze światem swoje ofiary. Za pomocą swojego pręta w naruto potocznie mówi ,,do widzenia” każdej osobie.

Na samym końcu należy powiedzieć o niebezpiecznych demonach. Im nigdy nic nie stoi na przeszkodzie a potrafią ,,zmieść” wszystko ze swojej powierzchni. Za każdym razem pozostawią po sobie niestety wielką śmierć a także dewastację.

To lista tych wszystkich postaci, które w naruto uchodzić będą za najbardziej niebezpieczne i odgrywające mroczną rolę. Wszyscy fani powinni dobrze kojarzyć te wszystkie osoby. Z pewnością każda z nich charakteryzuję się niezwykłym okrucieństwem a to niestety powodować może niesmak w oglądaniu. Warto zapoznać się z tymi wszystkimi osobami aby tak w zasadzie mieć przynajmniej podstawowe pojęcie na temat tego kto kogo reprezentuję i czy tym razem ma się do czynienia z czarnych charakterem czy jednak nie.

Dodaj komentarz